Projektowanie elektroniki i urządzeń na zamówienie

    Jeżeli masz pomysł na urządzenie elektroniczne lub sterowanie jakimś procesem technologicznym.

To mogę wykonać taki projekt dla Ciebie wraz z prototypem urządzenia oraz dokumentacją produkcyjną.


Urządzenie może opierać się o większość dostępnych technologii.


Może to być urządzenie analogowe, cyfrowe, pracujące przy małej częstotliwości lub wysokiej, w zakresie małych mocy.

Mogę również napisać i przygotować do współpracy z takim urządzeniem, jeżeli projekt tego wymaga, oprogramowanie do współpracy na komputer pod Windows, Mac OS, lub Linux.


Mam za sobą ponad 20 lat doświadczenia w naprawie elektroniki w motoryzacji, a w szczególności maszyny budowlane i pojazdy ciężarowe, ale znam również dobrze prawa  i zasady działania hydrauliki siłowej (Bosch Rexroth, Siemens) oraz pneumatyki pojazdowej (Wabco, Haldex, Knorr)


Mam też doświadczenie w urządzeniach do przesyłania sygnału na odległość. (Piloty radiowe do maszyn budowlanych)

Mam również doświadczenie w układach sterowania autonomicznymi dronami i telemetrii.

Znam też techniki sterowania i pozycjonowania maszyn CNC (również G-code)

Jak więc widzisz — mogę zaprojektować urządzenie w dowolnej dziedzinie i do dowolnego procesu technologicznego.     Mam również unikalną wiedzę biznesową, dzięki której mogę pomóc we wprowadzeniu twojego urządzenia na rynek.


Tę wiedzę biznesową zdobyłem wprowadzając na rynek własne urządzenie o nazwie EcuTester.com do testowania elektroniki, za pomocą sygnatur.


EcuTester sprzedaję, na całym świecie, wykorzystując Model Biznesowy wg P.P.K.


    Pierwsza kampania internetowa w 2016 r., za pomocą której wprowadzałem EcuTester na rynek — wygenerowała w kilka godzin sprzedaż na kwotę 72 036 zł i były to początki zdobywania wiedzy marketingowej i biznesowej.

Co jakiś czas później zaowocowało uruchomieniem kolejnych usług — agencji reklamowej oraz doradztwa strategii biznesowych.


Jeżeli chcesz poznać Model Biznesowy wg. P.P.K. oraz strategię Product Launch Formula, za pomocą której wprowadzałem w 2016r. na rynek EcuTester, to TUTAJ jest bezpłatne szkolenie, które trwa 46 minut, na którym omawiam, jak działa ta strategia.


Możesz również wdrożyć tę strategię do swojej firmy.